Leks: Aktualności
Kategoria: Informacje o firmie

Marka Chlebek

Od 2001 roku poszerzamy swoją działalność otwierając nowe stoiska firmowe Chlebek – w ten sposób codziennie gościmy na stołach tysięcy zadowolonych klientów.

Czytaj więcej »

Marka St. Klemens

St Klemens to miejsce spotkań, które łączy w sobie wszystko co najlepsze – piekarnię, cukiernię oraz kawiarnię z wyśmienitym menu i niepowtarzalnym klimatem.

Czytaj więcej »

Pieczywo Leks 2ab

Leks2ab to pierwsza w Polsce linia produktów na bazie mąki 2ab z pradawnej odmiany pszenicy niezawierającej glutenu typu D, który odpowiada za dyskomfort trawienny i związane z nim dolegliwości.

Czytaj więcej »

Fundacja Świętego Klemensa

Fundacja św .Klemensa powstała w 2010 roku. Jej główne założenia to pomoc osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, dotkniętym poważnymi, trudno uleczalnymi schorzeniami, ale także niesienie pomocy dzieciom szczególnie uzdolnionym, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Czytaj więcej »

Współpraca B2B

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych najwyższej jakości pieczywem i produktami cukierniczymi. Oferujemy indywidualnie ustalane ceny hurtowe. Ich wysokość zależy od rozmiarów zamówienia.

Czytaj więcej »