Aktualności

Jak smakuje jesień?

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Prześlij
Share on whatsapp
Podziel się
Share on email
Wyślij link
Share on print
Wydrukuj
Beznazwy 1

Czy Wam też każda pora roku kojarzy się z innymi smakami? W naszej najnowszej ofercie promocyjnej postanowiliśmy odpowiedzieć na pytanie: Jak smakuje jesień?

Otóż dla nas jesień smakuje jabłkami i słonecznikiem! Chociaż nie ukrywamy, że nieodłącznym elementem złotej, pięknej jesieni jest również dynia, wraz z jej intensywnym pomarańczowym kolorem, słodkawym smakiem oraz zdrowymi pestkami.

Smaki jesieni w promocyjnych cenach:

  • chleb ze słonecznikiem 400g
  • szarlotka
  • rożek z jabłkiem

Nie mogliśmy sobie odmówić tej przyjemności, żeby przy okazji jesiennej oferty nie poinformować Was o naszej nowości – długo wyczekiwanym rogalu maślanym.

Rogal maślany

Nasz nowy rogal ma lekko słodkawy, wyczuwalnie maślany smak. Jego cechą charakterystyczną jest łagodny, lekko wilgotny miękisz oraz delikatna, rumiana skórka. Rogala można konsumować na wiele sposobów. Nam najlepiej smakuje sam w sobie, ewentualnie lekko posmarowany masłem lub jako „kanapka”.

Oferta obowiązuje od 18 do 31 października lub do wyczerpania zapasów. Na smaczne zakupy zapraszamy do naszych punktów #Chlebek oraz kawiarni #StKlemens. Do zobaczenia!

Zobacz również...