Leks: Aktualności

23 stycznia 2020

Gdzie można kupić produkty Leks?

Produkty Leks z pradawnej pszenicy 2ab sprzedawane są w sieci sklepów Biedronka na terenie całej Polski. W zachodniej Polsce, pod szyldem Chlebek, działają również dwadzieścia trzy stoiska firmowe oraz kawiarnia St Klemens

Aktualności

Słodkie inspiracje od Leks – torty na każdą okazję

20 stycznia 2020

Wszyscy, od czasu do czasu, mamy ochotę zapomnieć o diecie i kaloriach, po to by móc

Artykuły

Pieczywo z pradawnej odmiany pszenicy 2ab – poczuj różnicę!

20 stycznia 2020

Zdrowe odżywianie to nie tylko moda. To sposób na życie, w którym stawiamy na dobre samopoczucie

Artykuły

Marka Chlebek

11 stycznia 2020

Od 2001 roku poszerzamy swoją działalność otwierając nowe stoiska firmowe Chlebek – w ten sposób codziennie gościmy na stołach tysięcy zadowolonych klientów.

Informacje o firmie

Marka St. Klemens

11 stycznia 2020

St Klemens to miejsce spotkań, które łączy w sobie wszystko co najlepsze – piekarnię, cukiernię oraz kawiarnię z wyśmienitym menu i niepowtarzalnym klimatem.

Informacje o firmie

Pieczywo Leks 2ab

11 stycznia 2020

Leks2ab to pierwsza w Polsce linia produktów na bazie mąki 2ab z pradawnej odmiany pszenicy niezawierającej glutenu typu D, który odpowiada za dyskomfort trawienny i związane z nim dolegliwości.

Informacje o firmie

Fundacja Świętego Klemensa

11 stycznia 2020

Fundacja św .Klemensa powstała w 2010 roku. Jej główne założenia to pomoc osobom znajdującym się w trudnych sytuacjach życiowych, dotkniętym poważnymi, trudno uleczalnymi schorzeniami, ale także niesienie pomocy dzieciom szczególnie uzdolnionym, znajdującym się w trudnej sytuacji materialnej.

Informacje o firmie

Starsze artykuły

Współpraca B2B

Serdecznie zapraszamy do współpracy wszystkich zainteresowanych najwyższej jakości pieczywem i produktami cukierniczymi. Oferujemy indywidualnie ustalane ceny hurtowe. Ich wysokość

Czytaj więcej »