Aktualności

Zapiekanki za dychę! || St Klemens (Zielona Góra)

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Prześlij
Share on whatsapp
Podziel się
Share on email
Wyślij link
Share on print
Wydrukuj
plakat zapiekanka

Oferta St Klemens jest bardzo bogata. Pośród kanapek, sałatek, zestawów śniadaniowych, smoothie, pizzy i deserów znajdziecie również nasze zapiekanki!

Zapiekanki wytwarzamy dla Was własnoręcznie, bezpośrednio na miejscu. Bazę zapiekanki stanowi unikatowe pieczywo – bagietka z pradawnej odmiany pszenicy Leks2ab. Wypieki na bazie mąki 2ab charakteryzują się wyjątkowy smakiem, a przy tym stanowią źródło cynku i selenu, nie zawierają glutenu typu D – często odpowiedzialnego za dyskomfort trawienny, charakteryzują się niską zawartością FODMAP, a ich właściwości zostały potwierdzone licznymi badaniami i opiniami, w tym pozytywną opinią Instytutu Matki i Dziecka.

Na ten moment w naszych kawiarniach St Klemens w Zielonej Górze oraz w Krośnie Odrzańskim oferujemy dwa rodzaje zapiekanek:

  • zapiekanka ser, pieczarki
  • zapiekanka ser, szynka, pieczarki

Do zapiekanek polecamy wytwarzane przez nas naturalne sosy, m.in. czosnkowy, winegret czy koktajlowy.

plansze zapiekanki 2

PROMOCJA

Od 16.03.2022 do 03.04.2022 w Zielonej Górze na zapiekanki obowiązuje promocyjna cena 10 zł za sztukę. Nie  rozpisując się zakasamy rękawy i bierzemy się do tworzenia dla Was kolejnych pyszności. Do zobaczenia w St Klemens!

Zobacz również...