Aktualności

Boże Narodzenie 2020: świąteczna oferta Leks!

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Prześlij
Share on whatsapp
Podziel się
Share on email
Wyślij link
Share on print
Wydrukuj

Święta tuż, tuż… i chociaż tegoroczne Boże Narodzenie może nieco się różnić, od białych, a przede wszystkim rodzinnych Świąt, do których przywykliśmy, to nikt nie może nam odebrać radości, miłości i serdeczności, ale także pysznego, świątecznego jedzenia!

W tym roku postanowiliśmy pomóc Wam w organizacji Świąt – za pomocą formularzy, które trafią do Waszych skrzynek pocztowych lub które znajdziecie w naszych punktach #Chlebek i #St Klemens, możecie złożyć zamówienie na świąteczne ciasta, paszteciki z kapustą i grzybami oraz barszcz.

Zamówienia przyjmujemy we wszystkich naszych punktach sprzedaży (lista dostępna tutaj – klik!) do 15. grudnia. Odbiór zamówionych produktów odbywa się zgodnie z życzeniem Klienta – 23. lub 24. grudnia.

Cała oferta świątecznych przysmaków dostępna jest na ulotkach oraz plakatach świątecznych. Wszystkie pytania oraz wątpliwości rozwieją nasi wspaniali Pracownicy, którzy z pewnością chętnie doradzą, które ciasto idealnie sprawdzi się na wigilijnym stole. Zapraszamy!

Zamowienie Swieta V4 10

Zamowienie Swieta V4 Tyl

Zobacz również...

Beznazwy 1

RogaLOVE święto!

Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że zjedzenie w listopadzie chociaż jednego rogala, to już tradycja. Tradycja wywodząca się

Czytaj więcej »