Marka St. Klemens

Kawiarnia St Klemens została otwarta w samym centrum Krosna Odrzańskiego w 2018 roku. Idea powstania była prosta – stworzenie miejsca spotkań, które połączy w sobie wszystko co najlepsze z piekarni i cukierni w jednym miejscu.

St Klemens to miejsce przyjazne dzieciom, które poza pysznościami, znajdą tu również szereg atrakcji, takich jak ściana kredowa czy malowanki.

W naszej ofercie znajduje się codziennie świeże pieczywo, w tym wypieki z pradawnej pszenicy Leks 2ab, pyszne ciasta, torty, ciastka, drożdżówki, soki oraz aromatyczna kawa podawana w różnych smakach i rodzajach. W klimatycznym wnętrzu można spróbować  różnorodnych kanapek, lodów, deserów lodowych oraz przygotowywanych na miejscu zapiekanek, gofrów, naleśników, sałatek oraz wyśmietnitych deserów.

Menu zostało opracowane przez Szefa Kuchni Tomasza Czarneckiego.

Aktualności

Beznazwy 1

RogaLOVE święto!

Można śmiało pokusić się o stwierdzenie, że zjedzenie w listopadzie chociaż jednego rogala, to już tradycja. Tradycja wywodząca się

Czytaj więcej »
Beznazwy 1

Jak smakuje jesień?

Czy Wam też każda pora roku kojarzy się z innymi smakami? W naszej najnowszej ofercie promocyjnej postanowiliśmy odpowiedzieć na

Czytaj więcej »