Marka St Klemens

Kawiarnia St Klemens została otwarta w samym centrum Krosna Odrzańskiego w 2018 roku. Trzy lata później, w 2022 roku do rodziny St Klemens dołączyła kawiarnia na Osiedlu Kaszubskim w Zielonej Górze. Idea powstania była prosta – stworzenie miejsca spotkań, które połączy w sobie wszystko co najlepsze z piekarni i cukierni w jednym miejscu.

St Klemens to miejsce przyjazne dzieciom, które poza pysznościami, znajdą tu również szereg atrakcji, takich jak ściana kredowa czy malowanki.

W naszej ofercie znajduje się codziennie świeże pieczywo, w tym wypieki z pradawnej pszenicy Leks2ab, pyszne ciasta, torty, ciastka, drożdżówki, soki oraz aromatyczna kawa podawana w różnych smakach i rodzajach. W klimatycznym wnętrzu można spróbować różnorodnych kanapek oraz oferty śniadaniowej – jajecznic, frankfurterek, bekonu, ale także lodów, deserów lodowych, smoothie, deserów śniadaniowych oraz przygotowywanych na miejscu zapiekanek, sałatek czy tostów.

W naszym lokalu w Zielonej Górze postanowiliśmy pójść o krok dalej i postawiliśmy na mini produkcję wyrobów piekarniczych na miejscu. W naszej piekarni sami produkujemy oraz wypiekamy chleby oraz bułki na podmłodzie, a także pizzę prosto z pieca!

Część menu została opracowana przez Szefa Kuchni Tomasza Czarneckiego.

Aktualności