Aktualności

Letnie smaki w Leks

Share on facebook
Udostępnij
Share on twitter
Tweetnij
Share on linkedin
Prześlij
Share on whatsapp
Podziel się
Share on email
Wyślij link
Share on print
Wydrukuj
Beznazwy 1

Nareszcie przyszło lato, a w ślad za nim słońce i przyjemne letnie temperatury. Chyba większości z nas lato kojarzy się z konkretnymi smakami. Dla nas lato smakuje lodami, goframi i sezonowymi owocami, a dla Was?

NA SŁODKO

Truskawki, jagody, borówki, czereśnie i oczywiście rabarbar. Ten ostatni skradł nasze podniebienia na tyle mocno, że postanowiliśmy zaproponować Wam dwa produkty z jego udziałem. W promocyjnej cenie znajdziecie przepyszne ciasto sezonowe z rabarbarem, natomiast fani przekąsek zachwycą się tradycyjną drożdżówką z rabarbarem kruszonką i lukrem.

NA GRILLA I NA PIKNIK

Nie zapomnieliśmy również o miłośnikach pysznego i jednocześnie wartościowego pieczywa. Sezon grillowo-piknikowy w pełni, dlatego dla amatorów jedzenia na świeżym powietrzu polecamy wyjątkową bułkę z pradawnej odmiany pszenicy 2ab z gryką tatarką oraz chleb na naturalnym zakwasie, palce lizać!

Oferta obowiązuje od 28.06.2021 do 18.07.2021.

Wszystkie promocyjne produkty są dostępne w naszych punkach #Chlebek oraz w kawiarni #St Klemens, serdecznie zapraszamy!

 

Zobacz również...

plakat kola v3

Smaki czerwca

W czerwcu stawiamy na tradycyjne smaki w promocyjnych cenach. W świecie galopujących podwyżek stawiamy na wysoką jakość naszych wyrobów,

Czytaj więcej »