Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nasza świąteczna oferta. Mamy nadzieję, że nadchodzące Święta będą przede wszystkim zdrowe, bezpieczne i w miarę możliwości spędzone w gronie najbliższych.

W tym roku poza standardowymi wielkanocnymi produktami, przegotowaliśmy dla Was kilka przepysznych nowości.

W standardowej ofercie znalazł się chlebek oraz babeczka do święconki. Poza tym polecamy chleb do żurku, przepyszne mazurki (w dwóch rozmiarach), makowiec (pakowany oraz sprzedawany na wagę), a także różne rodzaje babek wielkanocnych.

Czas na nasze pyszne nowości! Przedstawiamy wiosenne torty, które, jeśli przypadną Wam do gustu, zagoszczą w naszej ofercie na dłużej:

  • tort z zieloną herbatą i malinami
  • tort pianka

Oferta wielkanocna zagości w naszych punktach #Chlebek oraz w kawiarni #St Klemens od 22. marca. 2021 r. Zapraszamy!

Plakat Wielkanoc.cdr